V čem jezdíte?

Vše, co se jinam nevejde.

Re: V čem jezdíte?

Příspěvekod doro » pon 12. led 2009 11:21:22

Já nezdím Sidi Criossfire a jsem spokojen :thumbsup . Tech 8 jsou taky super, ale treba svara se segrou meli potize se do nich dostat i s botickou kdyz bylo oboje vlhke az mokre ... :?
doro
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 05. led 2009 10:33:03
Bydliště: Zbraslav

Re: V čem jezdíte?

Příspěvekod mala_zaba » úte 03. úno 2009 14:12:18

Já už jsem bohužel tu čest s pádem měl taky a to dvakrát. Poprvé to bylo asi v rychlosti lehce nad 50km/h(běžná silnice) a vzhledem k tomu, že jsem jel kolem domu jsem si "chytře" vzal pouze textilní bundu a džíny :? . Pád se obešel bez odřenin na vlastním těle. Většinu trasy jsem jel po zádech(myslím ,že to mohlo být tak kolem 10 metrů) a ke konci jsem hodil pár kotrmelců. Džíny kupodivu vcelku, bunda lehce šouplá na zádech(ovšem ne skrz) rukavice(kožené s výstuhami) lehce na dlani(ne skrz) kecky co jsem měl na nohách byli plne písku a helmu jsem měl poškrábanou ze všech stran. Dá se říct, že to bylo vše v pohodě- naštěstí. Mě bolelo jen pár naražených míst na těle a motorku přední kotouč o který se zastavila na svodidlech a pár plastíků.

Druhý pád už byl trošičku horší. Přilba stejná, rukavice jiné, boty forma, bunda textil/kůže brixton, kalhoty opět džíny(jiné než posledně) :oops: já vím, jsem kokot!!! Rychlost byla někde kolem 100km/h- netuším kolik přesně. Po silnici jsem se mohl klouzat několik desítek metrů- nedá se přesně specifikovat. A ve finále jsem se prolítnul do lesa skrz křoviska. Rukavice(kožené s výstuhami) téměř nedotčené, helma bez škrábance(jen jsem nabral trávu do náfuků a pod helmu), bunda na zádech v místech textilie roztrhaná na cáry(musím podotknout, že byla poměrně nová, takže textilie nebyla před pádek jakkoli načatá jinými vlivy) naštěstí to schytala ještě mykyna a další vrstvy a na svou kůži jsme se nedostali. Džíny to moc nepobrali a tak jsem si z toho odnesl opět naštěstí jen odřenou řiť a pár kalších naraženin.

Takže vím, že hadry tě prostě někdy neochráněj, ale můžou dost pomoct. Nedávno jsem si v PSIčku nechal udělat dvoudílnou koženou kombnézu :thumbsup . Hned se cítím líp ;) , ovšem zkušenosti s tím ještě nemám, takže až budou tak napíšu. I když doufám, že už nenapíšu :D Jinak je ale jasný, že je dost důležitý na co to kdo má. Já v současnosti jezdím litrovýho Fazera a chci jít do CBR 954RR- jezdím převážně kratší trasy po republice(kolem 100-200km) a občas i dál, takže nic moc. Cestovatel žádnej nejsem a tak to těch pár hodin v kůži snad vydržím......
mala_zaba
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 03. led 2009 18:54:32

Re: V čem jezdíte?

Příspěvekod Mařena » úte 03. úno 2009 15:28:10

Textil IXON-Automatic+Gigantic(2750kč+2650kč)jde to,ale čekal jsem víc...MX boty FLY Tallon 3990kč s gel.botičkou a po roce a 10tis.km jde oboje pomalu do pryč...helma Marushin X-moto ta je zatim ok-koupená na inzerát jako nová za 2500kč pův.cena myslim 4600kč...
Uživatelský avatar
Mařena
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 07. led 2009 14:11:02
Bydliště: Sokoleč

Re: V čem jezdíte?

Příspěvekod KTMatěj » úte 03. úno 2009 17:59:55

Ixon je za ty prachy pěknej, ael to je asi tak vše, co od něj čekat...
Uživatelský avatar
KTMatěj
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 03. led 2009 0:14:41
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Popelnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron