Alarm na moto

Vařiče, GPS, roadbooky a mnoho dalšího, co je s sebou třeba.

Alarm na moto

Příspěvekod popik » stř 07. led 2009 18:16:58

uvažuji o koupi alarmu má to cenu nebo je lepší koupit si radši pořádný řetěz ? jde mi o to moto pohlidat před školou nebo někde venku na veřejnosti když ho nebudu mit na očích . pokud ano jaký doporučujete jen prosim ne nic drahého :!: děkuji
popik
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 03. led 2009 14:05:36
Bydliště: Rakvice

Re: Alarm na moto

Příspěvekod Klasika » stř 07. led 2009 19:42:52

Mám zkušenost s motoalarmem, který mně stál i s odbornou montáží 1500Kč, ale nemá žádný pager ani dálkové ovládání (je to asi úplný no name, ale funguje). Aktivuje se buď samostatným přepínačem na tajném místě, nebo v lepším případě klíčkem (ale na to musí mít klíček víc poloh jako například zapnutí světel bez nastartování). Mohla jsem si zvolit, jestli chci sirénu aktivovat otřesovým nebo náklonovým čidlem. Zvolila jsem otřesové. Opravdu stačí do motorky jen cvrnknout a už ječí.
Alarm jsem si pořídala proto, abych měla v noci aspoň trošku klidnější spaní a abych šla s větším klidem třeba na vyjížďce na oběd (i když ani v tom případě motorku nepouštím ze zorného pole).
Nezabrání odcizení motorky, ale ochrání před příležitostnými zlodějíčky anebo před nenechavci, kteří by chtěli ukrást třeba tankvak. Nebo prostě jen upozorní, že Ti někdo z jakéhokoli důvodu šahá na Tvého miláčka.
K alarmu rozhodně ještě řetěz, nejlépe s okem zabetonovaným do země.
Jenže když si Tě někdo vyhlídne, nepomůže Ti ani osobní stráž :?
Kde je vůle, je i cesta!
Uživatelský avatar
Klasika
 
Příspěvky: 38
Registrován: ned 04. led 2009 14:12:02
Bydliště: Jičínsko

Re: Alarm na moto

Příspěvekod popik » čtv 08. led 2009 14:08:26

tak já to chci na upoutáni pozornosti . když moto stoji u školy pod kamerou a před očima vrátné ale ta má chvílami takej for že nestíhá i hlídat a je jasný že celý den nebude čučet na moto a když nejaký zavistivý student bo kdokoliv jiný bude prudit moto tak požaduji aby zahoukal vrátná už spozorní nebo nekde když mi moto stojí před barákem vidím na nej z okna ale nekoukám furt a když budu mit na moto tankvak nebo brašny a budu nekde treba jak si rikala na obědě tak taky nemužu pořád koukat . jde i o přivolání pozornosti v případě že se nekdo o neco bude snažit . myslím že když si mě vyhlídnou nepomuže nic ani řetěz v betonu . ale snad mi to nikodo krást nebude přece to má nejakej rok :)
popik
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 03. led 2009 14:05:36
Bydliště: Rakvice

Re: Alarm na moto

Příspěvekod KTMatěj » čtv 08. led 2009 18:49:35

Mám dobré zkušenosti s alarmovým kotoučákem. Nedá se tam nic přestřihnout, ani zneškodnit, je to kus železa a ječí taky dost, jenom to není levná sranda. :roll:
Uživatelský avatar
KTMatěj
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 03. led 2009 0:14:41
Bydliště: Praha

Re: Alarm na moto

Příspěvekod popik » čtv 08. led 2009 19:42:52

to máš pravdu , ale je to nadlouho než to odemkneš a ve shonu i mužeš zapomenut tohle vyjde levněji a ohlídá bych řekl víc
popik
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 03. led 2009 14:05:36
Bydliště: Rakvice

Re: Alarm na moto

Příspěvekod Vašek » čtv 08. led 2009 20:20:53

Když zapomeneš ve shonu odemknout kotoučák, tak na to tě právě ten s alarmem upozorní přeci, takže se nerozjedeš se zamklým kotoučem, výhoda ;)
Vašek
 
Příspěvky: 56
Registrován: sob 03. led 2009 13:12:59
Bydliště: Praha


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron