Přívěsný vozík Rebel

Diskuze o kufrech, brašnách, tankvacích, a dalších možnostech uložení věcí na motorku.

Přívěsný vozík Rebel

Příspěvekod OldMan » pát 29. led 2010 14:47:50

Ahoj

Vozík za motorku se mi líbí - mluvím o značce REBEL (www.motovozíky.cz), nelíbí se mi sice ta cena, ale pokud bych hodnotil to ostatní, tak jde o povedený design, řemeslné zpracování a asi dobré jízdní vlastnosti (z dostupných informací na netu).

Vozík včetně závěsu má homologaci (jde o TP). Ale na co jsem nedostal odpověď je otázka týkající se samotného upevnění (připevnění) závěsu k motorce. To homologaci nemá a ani nevím, že by nějaký výrobce (kromě Hondy a GoldWinga) specifikoval nebo dovoloval kamsi na motorku závěs připojit (u aut to např. výrobce jasně specifikuje). To vidím jako problém, který se zcela jistě bude dotýkat i pojištění v případě (nedej Bože) nehody.

Co si o tom myslíte? Je to opravdu problém, nebo stačí do TP dostat zápis přívěsného vozíku? Je mi ale divné, že by to na stanicích technické kontroly nikoho nenapadlo. Nedělám tzv. z komára velblouda???

... OM :-)
OldMan
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. úno 2009 15:54:52

Re: Přívěsný vozík Rebel

Příspěvekod KTMatěj » sob 06. úno 2010 18:53:20

Co se týče těhle vozíků, vypadá to opravdu pěkně, motorka není zbytečně těžká a bez kufrů se jezdí podstatně líp. Homologací tažného bych se tolik netrápil, stačí, když je homologovaný vozík. Na silnici to nikdo nikdy řešit nebude. Podobné to bylo i u vozíku uniPAV
Uživatelský avatar
KTMatěj
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 03. led 2009 0:14:41
Bydliště: Praha


Zpět na Zavazadla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron